Aktualności

Odra Gryfino Mistrzem XXI Edycji GLHA!! (z dn. 08.03.2020)
Odra Gryfino Mistrzem XXI Edycji GLHA!! (z dn. 08.03.2020)
Oficjalne podsumowanie XX Edycji GLHA (z dn. 23.03.2019)
Mecz Maison - Gwiazdy Ligi - 6 : 6 (2:2) (z dn. 23.03.2019)
Oficjalne podsumowanie XIX Edycji GLHA - Sobota 24 marca (z dn. 24.03.2018)
Mecz Maison Gryfino - Gwiazdy Ligi - 5 : 2 (4:0) (z dn. 24.03.2018)
Oficjalne zakończenie XVIII Edycji GLHA (z dn. 18.03.2017)
Mecz Błękit Pniewo -,,Gwiazdy" Ligi XVIII Edycji GLHA (z dn. 18.03.2017)
OFICJALNE ZAKOŃCZENIE XVII EDYCJI (z dn. 20.03.2016)
Mecz Błękit Pniewo - ,,Gwiazdy" Ligi 8:5 (2:1) (z dn. 19.03.2016)
Oficjalne Podsumowanie XVI Edycji GLHA (z dn. 22.03.2015)

 

 

Nie będzie zaskoczenia i oficjalne zakończenie rozgrywek GLHA jak i rozdanie nagród zostaje odwołane.

Gdy tylko sytuacja w kraju wróci do normy i dostaniemy pozwolenie wejścia na halę damy znać! Pozdrawiamy !

23 marca podsumowaliśmy XX Edycję Gryfińskiej Ligi Halówki Amatorskiej sezonu 2018 / 2019. W lidze wzięło udział siedem drużyn. Rozegraliśmy 42 mecze w niedzielne przedpołudnia. Ocenę i komentarz rozgrywanych meczów oraz całej Ligi pozostawiam uczestnikom i kibicom. GLHA to liga "Amatorska", w której sam udział to już zwycięstwo każdego zawodnika. Gratulując wyróżnionym i zwycięzcom w każdej kategorii, gratuluję wszystkim uczestnikom Naszej Ligi. Dziękuję głównemu sponsorowi GLHA firmie Silver Trofea Sportowe pana Jarosława Warchoła oraz Panu Stanisławowi Adamkowi za nagrody dla najlepszych drużyn. Na koniec troszkę osobitych podziękowań: Bardzo dziękuję wszystkim za miły akcent docenienia mojego zaangażowania przez 20 lat na rzecz Ligi! Komunikat końcowy, w którym można zobaczyć wszystkie wyniki, statystyki, ciekawostki itp. do przejrzenia tu: KOMUNIKAT KOŃCOWY XX EDYCJI. a tu można obejrzeć fotorelację Zbigniewa Włodarczyka na egryfino.pl

Składy Drużyn: 

 

Maison: Kaniecki Grzegorz - 2 bramki (14 minuta, 39), Kondraciuk Łukasz (1, 38), Plis Paweł (28, 34), Gnap Rafał, Kaniecki Dawid, Nikitiński Mateusz, Woźniewski Bartłomiej.

Gwiazdy Ligi: Kiełbaśnik Rafał (23, 36), Szandruk Łukasz (18, 35), Gwiazda Marek (29), Pasternak Rafał (17), Baszak Przemysław, Gałka Piotr, Klimuk Patryk, Lebioda Arkadiusz, Pasternak Damian.

 

 

24 marca podsumowaliśmy XIX Edycję Gryfińskiej Ligi Halówki Amatorskiej sezonu 2017 / 2018. W lidze wzięło udział osiem drużyn. Rozegraliśmy 56 meczów w czternastu niedzielnych turniejach. Ocenę i komentarz rozgrywanych meczów oraz całej Ligi pozostawiam uczestnikom i kibicom. GLHA to liga "Amatorska", w której sam udział to już zwycięstwo każdego zawodnika. Gratulując wyróżnionym i zwycięzcom w każdej kategorii, gratuluję wszystkim uczestnikom Naszej Ligi. Dziękuję głównemu sponsorowi GLHA firmie Silver Trofea Sportowe pana Jarosława Warchoła. Zapraszam do galerii - tam zdjęcia z meczów oraz wszystkie komunikaty. Komunikat końcowy, w którym można zobaczyć wszystkie wyniki, statystyki, ciekawostki itp. do przejrzenia również tu: KOMUNIKAT KOŃCOWY XIX EDYCJI.

 Zapraszam na kolejną jubileuszową XX Edycję już w listopadzie!

 

 

Składy drużyn:

 

Maison Gryfino: Plis Paweł 2 bramki (7minuta, 28), Kubicki Cezary (23, 39), Gnap Rafał (17), Kaniecki Grzegorz, Nikitiński Mateusz, Kargol Łukasz, Janiak Karol.

Gwiazdy Ligi: Grąbczewski Maciej (34), Woźniewski Bartłomiej (37), Gałka Piotr, Klimuk Patryk, Mróz Paweł, Kłonowski Bartosz, Bykowski Piotr, Kiełbaśnik Rafał, Hołownia Adrian, Lebioda Arkadiusz.

18 marca podsumowaliśmy XVIII Edycję Gryfińskiej Ligi Halówki Amatorskiej sezonu 2016 / 2017. W lidze wzięło udział osiem drużyn. Rozegraliśmy 56 meczów w czternastu niedzielnych turniejach. Ocenę i komentarz rozgrywanych meczów oraz całej Ligi pozostawiam uczestnikom i kibicom. GLHA to liga "Amatorska", w której sam udział to już zwycięstwo każdego zawodnika. Gratulując wyróżnionym i zwycięzcom w każdej kategorii, gratuluję wszystkim uczestnikom Naszej Ligi. Dziękuję głównemu sponsorowi GLHA firmie Silver Trofea Sportowe pana Jarosława Warchoła. Zapraszam do galerii - tam zdjęcia z meczów i oficjalnego zakończenia oraz wszystkie komunikaty. Komunikat końcowy, w którym można przejrzeć wszystkie wyniki, statystyki, ciekawostki itp. do przejrzenia również tu: KOMUNIKAT KOŃCOWY XVIII EDYCJI. Zapraszam na kolejną XIX Edycję już w listopadzie!

 

Składy drużyn:

Błękit Pniewo (Mistrz Ligi): Nikitiński Mateusz 2 bramki: 22 i 30 minuta, Kaniecki Dawid 1 bramka: 35 minuta, Kaniecki Grzegorz, Janiak Karol, Plis Paweł, Włoch Daniel, Kłos Kamil.

Gwiazdy Ligi: Kiełbaśnik Rafał (Radimar sklepwnetrz.pl) 4 bramki: 11, 25, 34, 39 minuta, Klimas Jacek (Aby na Remis) 2 bramki: 20 i 27 minuta, Kubicki Cezary (Czarni Lubanowo) 2 bramki: 20 i 35 minuta, Pasternak Rafał (Odra Gryfino) 2 bramki: 12 i 29 minuta, Gałka Piotr (Czarni Lubanowo), Baszak Przemysław (Odra Gryfino), Klimuk Patryk (Odra Gryfino), Piwowarski Adrian (Adriabud).

Jak zwykle w sobotę podsumowaliśmy XVII Edycję Gryfińskiej Ligi Halówki Amatorskiej sezonu 2015 / 2016. Do rywalizacji zgłosiło się osiem drużyn, jednak z powodów regulaminowych zakończyło ligę siedem zespołów (z powodu braku wpłaty wpisowego drużyna Coyoty Club została wycofana z rozgrywek). Rozegraliśmy 49 meczów w osiemnastu niedzielnych turniejach. Ocenę i komentarz rozgrywanych meczów oraz całej Ligi pozostawiam uczestnikom i kibicom. Zapraszam do galerii - tam zdjęcia z meczów i oficjalnego zakończenia oraz wszystkie komunikaty łącznie z końcowym. Komunikat końcowy, w którym można przejrzeć wszystkie wyniki, statystyki, ciekawostki itp. do przejrzenia również tu: KOMUNIKAT KOŃCOWY XVII EDYCJI.

Nasza liga ma w nazwie przymiotnik "Amatorska", tak więc gratulując wyróżnionym i zwycięzcom w każdej kategorii, przede wszystkim gratuluję wszystkim uczestnikom bo sam udział już wart jest nagrody! Dziękuję głównemu sponsorowi GLHA firmie Silver Trofea Sportowe pana Jarosława Warchoła.

Zapraszam na kolejną XVIII Edycję już w październiku!

 

 Składy drużyn:

Błękit Pniewo: Kaniecki Dawid (4 bramki: 2 minuta, 30, 36, 39), Kaniecki Grzegorz (2 bramki: 28 minuta, 35), Nikitiński Mateusz (1 bramka: 28 min), Janiak Karol, Janiak Marcin, Mielec Tomasz, Plis Paweł.

Gwiazdy Ligi: Gwiazda Marek (Adriabud) (2 bramki: 23 minuta, 39), Klimuk Patryk (Odra Gryfino) (2 bramki: 16, 26), Pasternak Rafał (Odra Gryfino) (1 bramka: 33), Lebioda Arkadiusz (Wrangler), Szandruk Łukasz (Odra Gryfino), Żygadło Krystian (Błękit Pniewo).

 

Tradycyjnie w sobotę (21.03.2015 r.) odbyło się oficjalne zakończenie XVI Edycji Gryfińkiej Ligi Halówki Amatorskiej. Do rywalizacji w minionym sezonie stanęło 8 drużyn, które rozegrały 56 spotkań w czternastu niedzielnych turniejach. Rywalizacja o tytuł Mistrza Ligi toczyła się dosłownie do ostatniego meczu! Sportowy poziom rozgrywek z roku na rok jest coraz większy. Również pod względem kultury gry czyli Fair Play można zauważyć wyższy poziom. Mimo faworytów zdarzały się niespodzianki, dzięki którym nasza liga staje się atrakcyjniejsza i bardziej wyrównana. Szczegółową ocenę ligi pozostawiam kibicom i uczestnikom! Wszystkie tabele, statystyki, podsumowania i ciekawostki można przeczytać w końcowym komunikacie: Końcowy Komunikat XVI Edycji GLHA.
Dziękuję głównemu sponsorowi GLHA firmie Silver Trofea Sportowe pana Jarosława Warchoła. Zapraszam na kolejną XVII Edycję już w październiku!!!

Wyniki

Wyniki z 14 tygodnia (z dn. 08.03.2020)
Wyniki z 1 tygodnia (z dn. 24.11.2019)
Wyniki z 2 tygodnia (z dn. 08.12.2019)
Wyniki z 3 tygodnia (z dn. 15.12.2019)
Wyniki z 4 tygodnia (z dn. 22.12.2019)
Wyniki z 5 tygodnia (z dn. 29.12.2019)
Wyniki z 6 tygodnia (z dn. 12.01.2020)
Wyniki z 7 tygodnia (z dn. 19.01.2020)
Wyniki z 8 tygodnia (z dn. 26.01.2020)
Wyniki z 9 tygodnia (z dn. 02.02.2020)
Wyniki z 10 tygodnia (z dn. 09.02.2020)
Wyniki z 11 tygodnia (z dn. 16.02.2020)
Wyniki z 12 tygodnia (z dn. 23.02.2020)
Wyniki z 13 tygodnia (z dn. 01.03.2020)
Wyniki z 14 tygodnia (z dn. 08.03.2020)
Czarni Lubanowo vs. Zalipie
5 (2:2) 6
Zawodnik Bramki F K W
A. Kaźmierczak 3 1 0 0
B. Kłonowski 1 0 0 0
K. Karbowski 1 2 0 0
A. Jasiński 0 0 0 0
D. Śmiałek 0 0 0 0
Ł. Błaszczyk 0 2 0 0
M. Wawrzyniak 0 2 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
P. Sikorski 0 1 0 0
W. Magdziarz 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
M. Grąbczewski 2 0 0 0
M. Łapiński 2 2 0 0
K. Stelmasik 1 3 0 0
Ł. Deptuła 1 2 1 0
J. Janas 0 2 0 0
Ł. Lendzion 0 2 1 0
Ł. Szandruk 0 0 0 0
P. Kopystyński 0 0 0 0
W. Krzywiak 0 0 0 0
Maison vs. Wrangler
11 (3:1) 3
Zawodnik Bramki F K W
A. Ułasowicz 3 1 0 0
Ł. Kondraciuk 3 0 0 0
P. Plis 2 0 0 0
A. Duraziński 1 0 0 0
G. Kaniecki 1 1 0 0
R. Gnap 1 1 0 0
A. Kącki 0 1 0 0
D. Kaniecki 0 0 0 0
P. Purtak 0 0 0 0
W. Maciocha 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
K. Mihoub 2 1 0 0
A. Lebioda 1 2 0 0
A. Piwowarski 0 0 0 0
D. Szajner 0 0 0 0
L. Marchewka 0 1 0 0
M. Żołnowski 0 0 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
S. Lityński 0 1 0 0
Odra Gryfino vs. Tygrysy
3 (3:1) 1
Zawodnik Bramki F K W
A. Smolnik 1 0 0 0
P. Klimuk 1 0 0 0
R. Pasternak 1 1 0 0
A. Klimuk 0 0 0 0
A. Kołucki 0 0 0 0
A. Lewandowski 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
P. Baszak 0 0 0 0
P. Mróz 0 0 0 0
P. Ziembowicz 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
M. Łuszczak 1 0 0 0
A. Zastawny 0 0 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
C. Drzewiecki 0 0 0 0
K. Klepadło 0 0 0 0
K. Lara 0 0 0 0
K. Sokólski 0 0 0 0
M. Lara 0 0 0 0
M. Salamon 0 0 0 0
M. Skopiński 0 0 0 0
P. Urbański 0 0 0 0
PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Młode Wilki
21 (8:3) 4
Zawodnik Bramki F K W
P. Wołosz 7 2 0 0
M. Gwiazda 4 1 0 0
T. Adamczak 4 0 0 0
S. Bartocha 3 1 0 0
T. Wasilewski 2 0 0 0
B. Grymuła 1 1 0 0
A. Adamczyk 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Płóciennik 2 1 0 0
A. Młynarczak 1 2 0 0
Ł. Leszczyński 1 3 0 0
D. Pijanka 0 1 0 0
Ł. Wiśniewski 0 0 0 0
M. Łysio 0 0 0 0
P. Brzęczek 0 0 0 0
S. Pokorski 0 0 0 0
Odra Gryfino vs. Czarni Lubanowo
12 (7:1) 2
Zawodnik Bramki F K W
P. Klimuk 6 0 0 0
P. Baszak 2 1 0 0
A. Kołucki 1 2 0 0
A. Smolnik 1 0 0 0
P. Mróz 1 0 0 0
P. Ziembowicz 1 0 0 0
A. Klimuk 0 0 0 0
A. Lewandowski 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
R. Pasternak 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
B. Kłonowski 1 0 0 0
K. Rozpara 1 2 0 0
A. Kaźmierczak 0 2 0 0
D. Śmiałek 0 0 0 0
K. Karbowski 0 0 0 0
Ł. Błaszczyk 0 0 0 0
Ł. Jasiak 0 2 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Wrangler
5 (2:1) 3
Zawodnik Bramki F K W
P. Wołosz 2 4 1 0
P. Bykowski 1 0 0 0
S. Bartocha 1 1 0 0
T. Adamczak 1 1 0 0
B. Grymuła 0 0 0 0
M. Gwiazda 0 0 0 0
T. Wasilewski 0 3 0 0
Zawodnik Bramki F K W
L. Marchewka 3 0 0 0
A. Lebioda 0 2 0 0
A. Piwowarski 0 0 0 0
B. Piotrowski 0 4 0 0
D. Szajner 0 0 0 0
K. Mihoub 0 0 0 0
M. Żołnowski 0 1 0 0
R. Kiełbaśnik 0 0 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
Maison vs. Zalipie
10 (5:2) 4
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 3 0 0 0
A. Ułasowicz 2 1 1 0
B. Woźniewski 2 1 0 0
A. Duraziński 1 0 0 0
Ł. Kondraciuk 1 0 0 0
M. Nikitiński 1 0 0 0
D. Kaniecki 0 0 0 0
P. Plis 0 1 0 0
P. Purtak 0 2 0 0
Zawodnik Bramki F K W
M. Łapiński 2 0 0 0
K. Stelmasik 1 1 0 0
Ł. Szandruk 1 1 0 0
Ł. Deptuła 0 0 0 0
M. Grąbczewski 0 5 1 0
M. Para 0 0 0 0
W. Krzywiak 0 0 0 0
Młode Wilki vs. Tygrysy
2 (1:9) 22
Zawodnik Bramki F K W
A. Młynarczak 2 5 1 0
D. Pijanka 0 0 0 0
Ł. Leszczyński 0 2 0 0
Ł. Wiśniewski 0 0 0 0
M. Łysio 0 0 0 0
P. Płóciennik 0 0 0 0
S. Pokorski 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
K. Sokólski 7 0 0 0
K. Klepadło 4 2 0 0
K. Lara 4 1 0 0
M. Łuszczak 3 1 0 0
B. Kubik 2 1 0 0
C. Drzewiecki 1 0 0 0
P. Urbański 1 0 0 0
A. Zastawny 0 0 0 0
Maison vs. Odra Gryfino
9 (3:0) 5
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 3 1 0 0
A. Ułasowicz 2 0 0 0
B. Woźniewski 1 0 0 0
M. Nikitiński 1 0 0 0
P. Plis 1 0 0 0
P. Purtak 1 2 0 0
A. Duraziński 0 0 0 0
A. Kącki 0 0 0 0
D. Kaniecki 0 0 0 0
Ł. Kondraciuk 0 2 0 0
R. Gnap 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Klimuk 3 1 1 0
A. Kołucki 1 0 0 0
A. Lewandowski 1 3 0 0
A. Klimuk 0 0 0 0
A. Smolnik 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
P. Baszak 0 2 0 0
P. Mróz 0 1 0 0
R. Pasternak 0 1 0 0
Zalipie vs. Tygrysy
6 (2:1) 2
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Deptuła 1 0 0 0
Ł. Lendzion 1 0 0 0
Ł. Szandruk 1 0 0 0
M. Łapiński 1 0 0 0
P. Lewandowski 1 1 0 0
D. Öztürk 0 0 0 0
K. Stelmasik 0 0 0 0
Ł. Turtoń 0 0 0 0
M. Para 0 0 0 0
S. Kuchcik 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
K. Klepadło 1 1 0 0
M. Łuszczak 1 0 0 0
A. Zastawny 0 1 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
C. Drzewiecki 0 0 0 0
K. Lara 0 0 0 0
K. Sokólski 0 0 0 0
P. Urbański 0 0 1 0
Czarni Lubanowo vs. PGE GiEK S.A. ZEDO
9 (3:0) 5
Zawodnik Bramki F K W
K. Karbowski 3 2 0 0
M. Wawrzyniak 2 2 0 0
R. Sapiński 2 0 0 0
Ł. Jasiak 1 2 0 0
P. Sikorski 1 0 0 0
A. Kaźmierczak 0 0 0 0
B. Kłonowski 0 0 0 0
D. Śmiałek 0 0 0 0
K. Rozpara 0 0 0 0
M. Adamczak 0 0 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
M. Gwiazda 2 1 0 0
P. Bykowski 1 0 0 0
P. Wołosz 1 2 0 0
T. Adamczak 1 1 0 0
A. Adamczyk 0 1 0 0
B. Grymuła 0 0 0 0
M. Kawicki 0 0 0 0
M. Wysokiński 0 0 0 0
S. Bartocha 0 1 0 0
T. Wasilewski 0 0 0 0
Wrangler vs. Młode Wilki
8 (3:0) 1
Zawodnik Bramki F K W
K. Mihoub 2 1 0 0
M. Żołnowski 2 0 0 0
R. Kiełbaśnik 2 1 0 0
A. Piwowarski 1 0 0 0
R. Wilk 1 1 0 0
A. Lebioda 0 2 0 0
B. Piotrowski 0 2 0 0
D. Szajner 0 0 0 0
M. Drabik 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
D. Ivanichenko 1 0 0 0
B. Vitalii 0 0 0 0
D. Pijanka 0 0 0 0
I. Hladkyi 0 0 0 0
J. Holiak 0 0 0 0
Ł. Wiśniewski 0 0 0 0
M. Łysio 0 0 0 0
P. Brzęczek 0 0 0 0
S. Pokorski 0 1 0 0
V. Demianchuk 0 0 0 0
Tygrysy vs. Wrangler
1 (1:1) 4
Zawodnik Bramki F K W
M. Lara 1 0 0 0
A. Zastawny 0 0 0 0
B. Kubik 0 2 0 0
B. Kumik 0 0 0 0
C. Drzewiecki 0 1 0 0
D. Łabuda 0 0 0 0
K. Klepadło 0 0 0 0
K. Lara 0 0 0 0
M. Łuszczak 0 0 0 0
P. Urbański 0 2 0 0
Zawodnik Bramki F K W
R. Kiełbaśnik 3 1 0 0
A. Piwowarski 1 1 0 0
A. Lebioda 0 0 0 0
B. Piotrowski 0 2 0 0
D. Szajner 0 0 0 0
K. Mihoub 0 0 0 0
L. Marchewka 0 1 0 0
M. Żołnowski 0 0 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
Młode Wilki vs. Czarni Lubanowo
1 (1:8) 15
Zawodnik Bramki F K W
D. Ivanichenko 1 2 0 1
A. Młynarczak 0 1 0 0
B. Vitalii 0 0 0 0
D. Pijanka 0 1 0 0
I. Hladkyi 0 0 0 0
J. Holiak 0 0 0 0
Ł. Wiśniewski 0 0 0 0
M. Łysio 0 0 0 0
S. Korshunov 0 1 0 0
S. Pokorski 0 0 0 0
V. Ambartsumian 0 1 0 0
V. Demianchuk 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
K. Karbowski 5 3 0 0
P. Sikorski 3 0 0 0
W. Magdziarz 3 0 0 0
B. Kłonowski 1 0 0 0
D. Śmiałek 1 0 0 0
Ł. Błaszczyk 1 1 0 0
R. Sapiński 1 1 0 0
K. Rozpara 0 0 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
Maison vs. PGE GiEK S.A. ZEDO
11 (5:3) 5
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 3 1 0 0
M. Nikitiński 3 2 0 0
Ł. Kondraciuk 2 0 0 0
A. Duraziński 1 0 0 0
P. Purtak 1 2 0 0
R. Gnap 1 1 0 0
A. Kącki 0 0 0 0
A. Ułasowicz 0 0 0 0
D. Kaniecki 0 0 0 0
P. Plis 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Wołosz 4 1 0 0
M. Kawicki 1 0 0 0
A. Adamczyk 0 0 0 0
M. Gwiazda 0 3 0 0
P. Bykowski 0 0 0 0
S. Bartocha 0 0 0 0
T. Adamczak 0 3 0 0
Odra Gryfino vs. Zalipie
6 (3:1) 3
Zawodnik Bramki F K W
A. Kołucki 3 1 0 0
P. Klimuk 1 0 0 0
P. Mróz 1 0 0 0
R. Pasternak 1 1 0 0
A. Lewandowski 0 3 0 0
A. Smolnik 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
P. Baszak 0 0 0 0
P. Ziembowicz 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
K. Stelmasik 1 0 0 0
M. Grąbczewski 1 1 0 0
M. Łapiński 1 0 0 0
Ł. Lendzion 0 1 0 0
Ł. Turtoń 0 1 0 0
M. Para 0 0 0 0
P. Lewandowski 0 1 0 0
W. Krzywiak 0 0 0 0
Maison vs. Młode Wilki
26 (13:0) 0
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 9 0 0 0
M. Nikitiński 7 0 0 0
A. Ułasowicz 4 0 0 0
P. Plis 3 0 0 0
R. Gnap 2 0 0 0
A. Duraziński 1 0 0 0
A. Kącki 0 0 0 0
D. Kaniecki 0 0 0 0
P. Purtak 0 2 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Młynarczak 0 1 0 0
B. Vitalii 0 0 0 0
D. Pijanka 0 0 0 0
I. Hladkyi 0 0 0 0
Ł. Leszczyński 0 2 0 0
Czarni Lubanowo vs. Tygrysy
9 (3:0) 1
Zawodnik Bramki F K W
K. Karbowski 4 0 0 0
P. Sikorski 2 0 0 0
A. Kaźmierczak 1 0 0 0
B. Kłonowski 1 0 0 0
M. Adamczak 1 0 0 0
K. Rozpara 0 0 0 0
M. Wawrzyniak 0 1 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
R. Sapiński 0 1 0 0
W. Magdziarz 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
M. Łuszczak 1 1 0 0
A. Zastawny 0 1 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
B. Kumik 0 0 0 0
C. Drzewiecki 0 1 0 0
D. Łabuda 0 0 0 0
K. Klepadło 0 0 0 0
K. Sokólski 0 0 0 0
M. Lara 0 0 0 1
P. Urbański 0 1 0 0
Zalipie vs. Wrangler
5 (1:0) 1
Zawodnik Bramki F K W
S. Kuchcik 2 0 0 0
K. Stelmasik 1 0 0 0
Ł. Deptuła 1 0 0 0
M. Łapiński 1 1 0 0
D. Öztürk 0 0 0 0
P. Lewandowski 0 1 0 0
W. Krzywiak 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Piwowarski 1 2 0 0
B. Piotrowski 0 6 1 0
E. Marchewka 0 1 0 0
L. Marchewka 0 1 0 0
M. Żołnowski 0 0 0 0
R. Kiełbaśnik 0 0 0 0
Odra Gryfino vs. PGE GiEK S.A. ZEDO
5 (4:0) 1
Zawodnik Bramki F K W
P. Mróz 2 1 0 0
P. Ziembowicz 2 2 0 0
A. Lewandowski 1 0 0 0
A. Klimuk 0 2 0 0
A. Smolnik 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
P. Baszak 0 0 0 0
P. Klimuk 0 0 0 0
R. Pasternak 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
K. Koczan 1 0 0 0
A. Adamczyk 0 0 0 0
B. Grymuła 0 0 0 0
G. Chmielarz 0 0 0 0
M. Gwiazda 0 2 0 0
M. Kawicki 0 0 0 0
P. Wołosz 0 1 0 0
S. Bartocha 0 1 0 0
T. Wasilewski 0 1 0 0
PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Zalipie
2 (2:3) 11
Zawodnik Bramki F K W
M. Gwiazda 1 2 0 0
P. Bykowski 1 0 0 0
A. Adamczyk 0 0 0 0
B. Grymuła 0 0 0 0
G. Chmielarz 0 0 0 0
M. Wysokiński 0 0 0 0
P. Wołosz 0 2 0 0
S. Bartocha 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Deptuła 4 1 0 0
P. Lewandowski 3 2 0 0
K. Stelmasik 2 1 0 0
M. Łapiński 2 0 0 0
D. Öztürk 0 1 0 0
W. Krzywiak 0 0 0 0
Młode Wilki vs. Odra Gryfino
4 (3:5) 8
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Leszczyński 2 2 0 0
A. Młynarczak 1 4 0 0
S. Pokorski 1 0 0 0
B. Vitalii 0 0 0 0
D. Ivanichenko 0 0 0 0
D. Pijanka 0 0 0 0
I. Hladkyi 0 1 0 0
K. Sarota 0 2 0 0
Ł. Wiśniewski 0 0 0 0
M. Łysio 0 0 0 0
P. Płóciennik 0 0 0 0
S. Korshunov 0 0 0 0
V. Ambartsumian 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Smolnik 2 0 0 0
P. Klimuk 2 0 0 0
A. Klimuk 1 0 0 0
A. Kołucki 1 0 0 0
A. Lewandowski 1 2 1 0
P. Ziembowicz 1 1 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
R. Pasternak 0 0 0 0
Tygrysy vs. Maison
1 (0:5) 9
Zawodnik Bramki F K W
A. Zastawny 0 0 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
D. Łabuda 0 0 0 0
K. Klepadło 0 1 0 0
K. Lara 0 1 0 0
K. Sokólski 0 0 0 0
M. Leszczyński 0 0 0 0
M. Łuszczak 0 0 0 0
M. Salamon 0 0 0 0
P. Urbański 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
B. Woźniewski 4 0 0 0
G. Kaniecki 3 0 0 0
P. Plis 1 1 0 0
A. Duraziński 0 0 0 0
A. Kącki 0 0 0 0
A. Ułasowicz 0 0 0 0
D. Kaniecki 0 0 0 0
P. Purtak 0 0 0 0
Wrangler vs. Czarni Lubanowo
6 (2:4) 7
Zawodnik Bramki F K W
R. Kiełbaśnik 4 0 0 0
E. Marchewka 1 2 0 0
W. Maciocha 1 0 0 0
A. Lebioda 0 0 0 1
D. Szajner 0 1 0 0
L. Marchewka 0 0 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Jasiak 2 0 0 0
P. Sikorski 2 1 0 0
R. Sapiński 2 1 0 0
A. Kaźmierczak 1 1 0 0
B. Kłonowski 0 0 0 0
D. Śmiałek 0 0 0 0
K. Karbowski 0 1 0 0
Ł. Błaszczyk 0 0 0 0
M. Wawrzyniak 0 0 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
W. Magdziarz 0 0 0 0
Tygrysy vs. PGE GiEK S.A. ZEDO
3 (1:1) 8
Zawodnik Bramki F K W
D. Łabuda 2 0 0 0
K. Klepadło 1 4 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
K. Lara 0 0 0 0
M. Lara 0 1 0 0
M. Leszczyński 0 1 0 0
M. Łuszczak 0 0 0 0
M. Salamon 0 1 0 0
M. Skopiński 0 0 0 0
P. Urbański 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
M. Gwiazda 2 3 1 0
T. Adamczak 2 1 0 0
B. Grymuła 1 1 0 0
K. Koczan 1 0 0 0
M. Kawicki 1 0 0 0
P. Bykowski 1 0 0 0
A. Adamczyk 0 0 0 0
G. Chmielarz 0 0 0 0
G. Kreft 0 0 0 0
P. Wołosz 0 0 0 0
T. Wasilewski 0 0 0 0
Zalipie vs. Młode Wilki
6 (3:2) 2
Zawodnik Bramki F K W
M. Para 2 0 1 0
K. Stelmasik 1 1 0 0
Ł. Deptuła 1 2 0 0
Ł. Szandruk 1 0 0 0
M. Łapiński 1 2 0 0
D. Öztürk 0 1 0 1
Ł. Turtoń 0 0 0 0
P. Lewandowski 0 1 0 0
W. Krzywiak 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Młynarczak 1 4 1 0
V. Ambartsumian 1 2 0 0
D. Pijanka 0 0 0 0
J. Holiak 0 0 0 0
Ł. Leszczyński 0 4 1 0
P. Płóciennik 0 0 0 0
S. Korshunov 0 0 0 0
S. Pokorski 0 0 0 0
Wrangler vs. Odra Gryfino
6 (2:2) 9
Zawodnik Bramki F K W
E. Marchewka 3 0 0 0
R. Kiełbaśnik 1 2 0 0
R. Wilk 1 0 0 0
W. Maciocha 1 0 0 0
A. Piwowarski 0 1 0 0
D. Szajner 0 0 0 0
L. Marchewka 0 2 0 0
M. Drabik 0 0 0 0
M. Żołnowski 0 0 0 0
S. Lityński 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Baszak 3 1 0 0
R. Pasternak 2 1 0 0
A. Klimuk 1 0 0 0
A. Lewandowski 1 3 0 0
P. Klimuk 1 1 0 0
P. Mróz 1 1 0 0
A. Kołucki 0 2 0 0
A. Smolnik 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
Czarni Lubanowo vs. Maison
5 (2:4) 4
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Jasiak 2 2 0 0
K. Karbowski 1 2 0 0
M. Adamczak 1 0 0 0
P. Sikorski 1 0 0 0
A. Kaźmierczak 0 3 0 0
B. Kłonowski 0 0 0 0
K. Rozpara 0 3 0 0
Ł. Błaszczyk 0 1 0 0
M. Wawrzyniak 0 2 0 0
P. Gałka 0 1 0 0
R. Sapiński 0 1 0 0
W. Magdziarz 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 3 4 0 0
A. Ułasowicz 1 5 0 0
A. Kącki 0 1 0 0
B. Woźniewski 0 1 0 0
D. Kaniecki 0 0 0 0
Ł. Kondraciuk 0 0 1 1
M. Nikitiński 0 2 0 0
P. Plis 0 2 0 0
R. Gnap 0 0 0 0
Zalipie vs. Czarni Lubanowo
6 (3:1) 3
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Turtoń 2 0 0 0
K. Stelmasik 1 1 0 0
M. Łapiński 1 1 0 0
P. Lewandowski 1 2 0 0
S. Kuchcik 1 0 0 0
Ł. Szandruk 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
D. Śmiałek 1 0 0 0
K. Karbowski 1 0 0 0
P. Sikorski 1 3 0 0
B. Kłonowski 0 2 0 0
K. Rozpara 0 1 0 0
Ł. Błaszczyk 0 1 0 0
Ł. Jasiak 0 0 0 0
M. Adamczak 0 0 0 0
P. Gałka 0 1 0 0
R. Sapiński 0 0 0 0
Wrangler vs. Maison
4 (2:4) 8
Zawodnik Bramki F K W
R. Kiełbaśnik 2 0 0 0
W. Maciocha 2 1 0 0
A. Lebioda 0 0 0 0
B. Piotrowski 0 2 0 0
E. Marchewka 0 0 1 0
L. Marchewka 0 0 0 0
M. Żołnowski 0 1 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Plis 3 1 0 0
G. Kaniecki 2 0 0 0
M. Nikitiński 2 0 0 0
A. Ułasowicz 1 0 0 0
A. Duraziński 0 1 0 0
A. Kącki 0 0 0 0
R. Gnap 0 0 0 0
Tygrysy vs. Odra Gryfino
5 (0:2) 7
Zawodnik Bramki F K W
M. Leszczyński 2 2 0 0
P. Urbański 2 2 0 0
K. Sokólski 1 0 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
D. Łabuda 0 0 0 0
K. Klepadło 0 1 0 0
K. Lara 0 1 1 0
M. Lara 0 0 0 0
M. Łuszczak 0 0 0 0
M. Salamon 0 0 0 0
M. Skopiński 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Smolnik 2 0 0 0
P. Klimuk 2 0 0 0
P. Baszak 1 0 0 0
P. Mróz 1 0 0 0
P. Ziembowicz 1 0 0 0
A. Klimuk 0 0 0 0
A. Kołucki 0 1 0 0
A. Lewandowski 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
R. Pasternak 0 0 0 0
Młode Wilki vs. PGE GiEK S.A. ZEDO
3 (0:5) 10
Zawodnik Bramki F K W
A. Młynarczak 2 2 0 0
Ł. Leszczyński 1 1 0 0
B. Vitalii 0 0 0 0
D. Ivanichenko 0 0 0 0
D. Pijanka 0 1 0 0
K. Sarota 0 6 0 0
S. Korshunov 0 0 0 0
V. Ambartsumian 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Wołosz 8 1 0 0
B. Grymuła 1 4 0 0
S. Bartocha 1 0 0 0
G. Chmielarz 0 0 0 0
G. Kreft 0 0 0 0
T. Wasilewski 0 1 0 0
Czarni Lubanowo vs. Odra Gryfino
4 (2:2) 6
Zawodnik Bramki F K W
A. Kaźmierczak 3 0 0 0
K. Karbowski 1 2 0 0
B. Kłonowski 0 2 0 0
Ł. Błaszczyk 0 2 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
R. Sapiński 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Lewandowski 2 3 0 0
P. Baszak 1 2 0 0
P. Mróz 1 0 0 0
P. Ziembowicz 1 1 0 0
R. Pasternak 1 0 0 0
A. Kołucki 0 0 0 0
A. Smolnik 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
P. Klimuk 0 0 0 0
Wrangler vs. PGE GiEK S.A. ZEDO
4 (2:3) 7
Zawodnik Bramki F K W
A. Piwowarski 1 2 0 0
E. Marchewka 1 0 0 0
L. Marchewka 1 0 0 0
M. Żołnowski 1 0 0 0
A. Lebioda 0 3 0 0
D. Szajner 0 0 0 0
K. Mihoub 0 0 0 0
R. Kiełbaśnik 0 0 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
S. Lityński 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Wołosz 3 3 0 0
T. Adamczak 2 1 0 0
M. Gwiazda 1 1 0 0
B. Grymuła 0 0 0 0
G. Chmielarz 0 0 0 0
G. Kreft 0 0 0 0
K. Koczan 0 1 0 0
M. Wysokiński 0 1 0 0
T. Wasilewski 0 1 0 0
Zalipie vs. Maison
2 (2:2) 5
Zawodnik Bramki F K W
M. Łapiński 2 0 0 0
K. Stelmasik 0 0 0 0
Ł. Deptuła 0 0 0 0
Ł. Szandruk 0 0 0 0
Ł. Turtoń 0 1 0 0
P. Lewandowski 0 3 0 0
S. Kuchcik 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
B. Woźniewski 2 0 0 0
Ł. Kondraciuk 1 0 0 0
M. Nikitiński 1 0 0 0
P. Plis 1 0 0 0
A. Kącki 0 0 0 0
A. Ułasowicz 0 1 0 0
D. Kaniecki 0 0 0 0
G. Kaniecki 0 1 0 0
Tygrysy vs. Młode Wilki
8 (4:0) 2
Zawodnik Bramki F K W
K. Lara 3 0 0 0
B. Kubik 1 0 0 0
K. Sokólski 1 1 0 0
M. Lara 1 0 0 0
P. Urbański 1 0 0 0
A. Zastawny 0 0 0 0
D. Łabuda 0 1 0 0
M. Łuszczak 0 1 0 0
M. Skopiński 0 2 0 0
Zawodnik Bramki F K W
D. Ivanichenko 1 0 0 0
J. Holiak 1 0 0 0
A. Młynarczak 0 0 0 0
D. Pijanka 0 0 0 0
Ł. Leszczyński 0 2 0 0
P. Płóciennik 0 0 0 0
S. Korshunov 0 0 0 0
V. Ambartsumian 0 1 0 0
Odra Gryfino vs. Maison
4 (2:0) 2
Zawodnik Bramki F K W
P. Mróz 2 1 0 0
A. Kołucki 1 2 0 0
A. Lewandowski 1 1 0 0
D. Pasternak 0 1 0 0
P. Baszak 0 0 0 0
P. Klimuk 0 1 0 0
P. Ziembowicz 0 0 0 0
R. Pasternak 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 2 0 0 0
A. Duraziński 0 0 0 0
A. Kącki 0 0 0 0
A. Ułasowicz 0 2 0 0
D. Kaniecki 0 0 0 0
Ł. Kondraciuk 0 0 1 0
M. Nikitiński 0 2 0 0
P. Plis 0 1 0 0
Tygrysy vs. Zalipie
5 (2:6) 12
Zawodnik Bramki F K W
B. Kubik 1 0 0 0
K. Klepadło 1 1 0 0
K. Sokólski 1 1 0 0
M. Lara 1 0 0 0
P. Urbański 1 1 0 0
A. Zastawny 0 0 1 0
D. Łabuda 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Lewandowski 5 1 0 0
Ł. Deptuła 4 0 0 0
K. Stelmasik 1 1 0 0
Ł. Turtoń 1 0 0 0
M. Łapiński 1 0 0 0
Ł. Szandruk 0 0 0 0
PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Czarni Lubanowo
3 (2:4) 12
Zawodnik Bramki F K W
M. Gwiazda 2 1 0 0
P. Wołosz 1 0 0 0
A. Adamczyk 0 0 0 0
B. Grymuła 0 1 1 0
G. Chmielarz 0 1 0 0
G. Kreft 0 1 0 0
M. Wysokiński 0 0 0 0
S. Bartocha 0 0 0 0
T. Wasilewski 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
M. Wawrzyniak 5 2 0 0
K. Karbowski 4 0 0 0
Ł. Błaszczyk 1 1 1 0
R. Sapiński 1 0 0 0
W. Magdziarz 1 0 0 0
D. Śmiałek 0 1 0 0
P. Gałka 0 0 1 0
P. Sikorski 0 0 0 0
Młode Wilki vs. Wrangler
6 (2:2) 7
Zawodnik Bramki F K W
D. Ivanichenko 2 0 0 0
J. Holiak 2 0 0 0
S. Pokorski 2 0 0 0
D. Pijanka 0 0 0 0
K. Sarota 0 3 0 0
Ł. Leszczyński 0 2 0 0
P. Płóciennik 0 0 0 0
V. Ambartsumian 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
E. Marchewka 4 0 0 0
L. Marchewka 2 0 0 0
M. Żołnowski 1 0 0 0
A. Lebioda 0 2 0 0
R. Kiełbaśnik 0 2 1 0
S. Lityński 0 0 0 0
Wrangler vs. Tygrysy
3 (2:3) 6
Zawodnik Bramki F K W
L. Marchewka 2 0 0 0
E. Marchewka 1 1 0 0
A. Lebioda 0 0 0 0
D. Szajner 0 0 0 0
K. Mihoub 0 1 0 0
R. Stasiak 0 0 0 0
R. Wilk 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
D. Łabuda 3 0 0 0
P. Urbański 3 0 0 0
A. Zastawny 0 0 0 0
B. Kubik 0 1 0 0
M. Lara 0 0 0 0
M. Łuszczak 0 1 0 0
M. Skopiński 0 0 0 0
Czarni Lubanowo vs. Młode Wilki
6 (3:3) 9
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Jasiak 2 4 1 0
R. Sapiński 2 2 0 0
K. Karbowski 1 0 0 0
Ł. Błaszczyk 1 1 0 0
P. Gałka 0 1 1 0
P. Sikorski 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
J. Holiak 4 0 0 0
A. Młynarczak 1 2 0 0
K. Sarota 1 2 0 0
Ł. Leszczyński 1 0 0 0
P. Płóciennik 1 0 0 0
D. Pijanka 0 0 0 0
S. Korshunov 0 1 0 0
S. Pokorski 0 1 0 0
V. Ambartsumian 0 1 0 0
PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Maison
3 (1:3) 8
Zawodnik Bramki F K W
P. Wołosz 2 1 0 0
S. Bartocha 1 0 0 0
B. Grymuła 0 1 0 0
G. Chmielarz 0 1 0 0
G. Kreft 0 0 0 0
M. Wysokiński 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Kondraciuk 3 1 0 0
G. Kaniecki 2 0 0 0
M. Nikitiński 2 1 0 0
P. Plis 1 2 0 0
A. Duraziński 0 0 0 0
A. Kącki 0 0 0 0
A. Ułasowicz 0 1 0 0
D. Kaniecki 0 1 0 0
Zalipie vs. Odra Gryfino
2 (0:1) 2
Zawodnik Bramki F K W
K. Stelmasik 1 2 0 0
M. Para 1 1 0 0
D. Öztürk 0 0 0 0
Ł. Szandruk 0 0 0 0
M. Łapiński 0 5 1 0
P. Lewandowski 0 0 0 0
S. Kuchcik 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Klimuk 1 2 0 0
P. Mróz 1 2 0 0
A. Kołucki 0 0 0 0
A. Lewandowski 0 2 0 0
A. Smolnik 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
P. Baszak 0 1 0 0
P. Ziembowicz 0 1 0 0
R. Pasternak 0 0 0 0
Młode Wilki vs. Maison
2 (1:10) 21
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Leszczyński 2 1 0 0
D. Pijanka 0 0 0 0
K. Sarota 0 0 0 0
Ł. Wiśniewski 0 0 0 0
S. Korshunov 0 1 0 0
V. Ambartsumian 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 6 1 0 0
Ł. Kondraciuk 6 0 0 0
B. Woźniewski 4 0 0 0
P. Plis 2 1 0 0
A. Duraziński 1 1 0 0
A. Ułasowicz 1 1 0 0
R. Gnap 1 1 0 0
D. Kaniecki 0 2 0 0
Tygrysy vs. Czarni Lubanowo
2 (2:1) 4
Zawodnik Bramki F K W
D. Łabuda 1 0 0 0
M. Łuszczak 1 0 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
B. Kumik 0 0 0 0
K. Klepadło 0 2 2 0
K. Sokólski 0 0 0 0
P. Urbański 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Kaźmierczak 2 0 0 0
B. Kłonowski 1 0 0 0
Ł. Błaszczyk 1 0 0 0
A. Jasiński 0 0 0 0
D. Śmiałek 0 1 0 0
K. Rozpara 0 0 0 0
M. Wawrzyniak 0 0 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
W. Magdziarz 0 0 0 0
Wrangler vs. Zalipie
2 (0:4) 9
Zawodnik Bramki F K W
E. Marchewka 1 0 0 0
R. Stasiak 1 1 0 0
A. Lebioda 0 0 0 0
D. Szajner 0 0 0 0
L. Marchewka 0 1 0 0
M. Żołnowski 0 0 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
K. Stelmasik 3 0 0 0
M. Para 2 0 0 0
Ł. Deptuła 1 0 0 0
Ł. Turtoń 1 2 0 0
M. Łapiński 1 2 0 0
P. Lewandowski 1 0 0 0
D. Öztürk 0 0 0 0
PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Odra Gryfino
2 (1:1) 3
Zawodnik Bramki F K W
K. Koczan 1 1 0 0
P. Wołosz 1 2 1 0
B. Grymuła 0 3 0 0
G. Chmielarz 0 1 0 0
M. Gwiazda 0 1 0 0
M. Wysokiński 0 0 0 0
S. Bartocha 0 3 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Klimuk 3 1 0 0
A. Kołucki 0 0 0 0
A. Lewandowski 0 2 1 0
A. Smolnik 0 0 0 0
C. Mela 0 1 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
P. Baszak 0 1 0 0
P. Mróz 0 0 0 0
P. Ziembowicz 0 1 0 0
R. Pasternak 0 0 0 0
Zalipie vs. PGE GiEK S.A. ZEDO
11 (2:0) 1
Zawodnik Bramki F K W
P. Lewandowski 4 0 0 0
K. Stelmasik 2 0 0 0
Ł. Deptuła 2 1 0 0
Ł. Szandruk 2 0 0 0
M. Para 1 0 0 0
D. Öztürk 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
G. Chmielarz 1 0 0 0
A. Adamczyk 0 0 0 0
B. Grymuła 0 1 0 0
K. Koczan 0 0 0 0
M. Gwiazda 0 0 0 0
M. Kawicki 0 0 0 0
P. Wołosz 0 1 0 0
T. Wasilewski 0 0 0 0
Odra Gryfino vs. Młode Wilki
10 (4:0) 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Mróz 3 0 0 0
P. Klimuk 2 1 0 0
A. Smolnik 1 0 0 0
C. Mela 1 2 0 0
P. Baszak 1 0 0 0
P. Ziembowicz 1 0 0 0
R. Pasternak 1 0 0 0
A. Kołucki 0 0 0 0
A. Lewandowski 0 1 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Młynarczak 0 0 0 0
B. Vitalii 0 0 0 0
D. Ivanichenko 0 0 0 0
D. Pijanka 0 0 0 0
J. Holiak 0 1 0 0
K. Sarota 0 1 0 0
Ł. Leszczyński 0 0 0 0
Ł. Wiśniewski 0 0 0 0
S. Korshunov 0 1 0 0
S. Pokorski 0 0 0 0
V. Ambartsumian 0 1 0 0
Maison vs. Tygrysy
9 (5:3) 7
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Kondraciuk 3 1 0 0
G. Kaniecki 2 0 0 0
B. Woźniewski 1 0 0 0
D. Kaniecki 1 2 0 0
P. Plis 1 0 0 0
A. Kącki 0 0 0 0
A. Ułasowicz 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
D. Łabuda 3 0 0 0
A. Zastawny 1 0 0 0
B. Kubik 1 0 0 0
K. Lara 1 0 0 0
M. Łuszczak 1 1 0 0
B. Kumik 0 0 0 0
P. Urbański 0 1 0 0
Czarni Lubanowo vs. Wrangler
10 (4:3) 7
Zawodnik Bramki F K W
A. Kaźmierczak 3 1 0 0
K. Karbowski 3 0 0 0
Ł. Błaszczyk 2 0 0 0
P. Sikorski 1 0 0 0
W. Magdziarz 1 1 0 0
D. Śmiałek 0 0 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
E. Marchewka 4 1 0 0
A. Lebioda 1 2 0 0
A. Piwowarski 1 0 0 0
R. Stasiak 1 0 0 0
L. Marchewka 0 0 0 0
M. Żołnowski 0 0 0 0
R. Kiełbaśnik 0 0 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Tygrysy
4 (3:3) 7
Zawodnik Bramki F K W
M. Gwiazda 2 1 0 0
G. Chmielarz 1 0 0 0
K. Koczan 1 0 0 0
M. Kawicki 0 0 0 0
P. Wołosz 0 1 0 0
S. Bartocha 0 0 0 0
T. Wasilewski 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
M. Salamon 2 0 0 0
D. Łabuda 1 2 0 0
K. Sokólski 1 1 0 0
M. Lara 1 0 0 0
M. Łuszczak 1 0 0 0
P. Urbański 1 1 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
C. Drzewiecki 0 1 0 0
K. Lara 0 1 0 0
Młode Wilki vs. Zalipie
4 (2:5) 14
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Leszczyński 2 1 0 0
D. Ivanichenko 1 0 0 0
V. Ambartsumian 1 1 0 0
B. Vitalii 0 0 0 0
D. Pijanka 0 0 0 0
J. Holiak 0 0 0 0
S. Korshunov 0 1 0 0
S. Pokorski 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Szandruk 3 0 0 0
M. Para 3 0 0 0
P. Lewandowski 3 1 0 0
K. Stelmasik 2 0 0 0
S. Kuchcik 2 0 0 0
Ł. Turtoń 1 2 0 0
D. Öztürk 0 0 0 0
M. Łapiński 0 0 0 0
Odra Gryfino vs. Wrangler
12 (6:0) 1
Zawodnik Bramki F K W
P. Klimuk 3 1 0 0
P. Ziembowicz 3 1 0 0
C. Mela 2 0 0 0
P. Baszak 2 2 0 0
A. Kołucki 1 0 0 0
A. Lewandowski 1 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
P. Mróz 0 0 0 0
R. Pasternak 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Piwowarski 1 1 0 0
A. Lebioda 0 0 0 0
E. Marchewka 0 0 0 0
K. Mihoub 0 2 0 0
M. Żołnowski 0 0 0 0
R. Stasiak 0 0 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
W. Maciocha 0 0 0 0
Maison vs. Czarni Lubanowo
8 (3:5) 7
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 3 1 1 0
A. Ułasowicz 1 0 0 0
Ł. Kondraciuk 1 1 0 0
M. Nikitiński 1 0 0 0
P. Plis 1 1 0 0
A. Duraziński 0 0 0 0
A. Kącki 0 0 0 0
B. Woźniewski 0 1 0 0
D. Kaniecki 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Kaźmierczak 2 0 0 0
Ł. Błaszczyk 2 2 0 0
Ł. Jasiak 2 1 0 0
M. Wawrzyniak 1 4 0 0
B. Kłonowski 0 1 0 0
D. Śmiałek 0 0 0 0
K. Rozpara 0 1 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
W. Magdziarz 0 0 0 0