Terminarz

Edycja XXII
Edycja XV
Edycja XVI
Edycja XVII
Edycja XVIII
Edycja XIX
Edycja XX
Edycja XXI
Edycja XXII
22.11.2020
10:00 Zalipie vs. Need Finance 2:1 (1:0)
12:00 Wrangler vs. Tygrysy 2:9 (2:3)
13:00 Czarni Lubanowo vs. Odra Gryfino 3:8 (1:4)
14:00 Agma Team vs. PGE GiEK S.A. ZEDO 5:0 (3:0)
29.11.2020
10:00 Odra Gryfino vs. Wrangler 4:2 (0:1)
11:00 Maison vs. Czarni Lubanowo 4:2 (1:1)
12:00 PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Zalipie 4:11 (0:7)
13:00 Tygrysy vs. Agma Team 3:3 (1:1)
06.12.2020
10:00 Agma Team vs. Wrangler 11:3 (8:1)
11:00 Czarni Lubanowo vs. Need Finance 7:2 (2:1)
13:00 Zalipie vs. Tygrysy 8:2 (3:0)
14:00 Odra Gryfino vs. Maison 2:2 (2:1)
13.12.2020
11:00 Wrangler vs. Maison 1:19 (0:10)
12:00 Agma Team vs. Zalipie 1:5 (0:2)
13:00 Need Finance vs. Odra Gryfino 2:5 (0:1)
14:00 PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Czarni Lubanowo 2:6 (1:2)
20.12.2020
10:00 Odra Gryfino vs. PGE GiEK S.A. ZEDO 5:2 (3:0)
11:00 Maison vs. Need Finance 5:4 (1:1)
12:00 Zalipie vs. Wrangler 7:2 (2:2)
13:00 Czarni Lubanowo vs. Tygrysy 9:3 (2:2)
28.11.2021
10:00 Tygrysy vs. Odra Gryfino 0:3 (0:0)
11:00 Wrangler vs. Need Finance 4:2 (2:1)
12:00 Agma Team vs. Czarni Lubanowo 3:4 (1:2)
13:00 PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Maison 2:5 (1:2)
05.12.2021
10:00 Czarni Lubanowo vs. Zalipie 3:2 (1:1)
11:00 Odra Gryfino vs. Agma Team 7:1 (3:1)
12:00 Need Finance vs. PGE GiEK S.A. ZEDO 8:3 (4:1)
13:00 Maison vs. Tygrysy 8:2 (2:1)
12.12.2021
10:00 Tygrysy vs. Need Finance 5:4 (5:2)
11:00 Wrangler vs. PGE GiEK S.A. ZEDO 6:2 (1:1)
12:00 Agma Team vs. Maison 1:11 (0:4)
13:00 Zalipie vs. Odra Gryfino 2:2 (0:1)
19.12.2021
10:00 Need Finance vs. Agma Team 2:17 (2:8)
11:00 Czarni Lubanowo vs. Wrangler 10:1 (6:0)
12:00 Maison vs. Zalipie 7:5 (0:0)
13:00 PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Tygrysy 1:8 (0:2)
09.01.2022
10:05 Need Finance vs. Zalipie 3:10 (3:2)
11:05 Tygrysy vs. Wrangler 8:4 (4:1)
12:05 Odra Gryfino vs. Czarni Lubanowo 1:10 (0:1)
13:00 PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Agma Team 4:3 (1:2)
23.01.2022
09:00 Wrangler vs. Agma Team 3:9 (1:6)
10:00 Need Finance vs. Czarni Lubanowo 3:5 (2:2)
11:00 Tygrysy vs. Zalipie 5:8 (1:4)
12:00 Maison vs. Odra Gryfino 2:1 (2:0)
30.01.2022
11:00 Maison vs. Wrangler 10:1 (3:0)
12:00 Zalipie vs. Agma Team 7:2 (5:1)
13:00 Odra Gryfino vs. Need Finance 14:3 (9:1)
14:00 Czarni Lubanowo vs. PGE GiEK S.A. ZEDO 4:3 (0:1)
06.02.2022
10:00 Odra Gryfino vs. PGE GiEK S.A. ZEDO 11:1 (6:1)
11:00 Maison vs. Need Finance 16:4 (7:1)
12:00 Zalipie vs. Wrangler 11:4 (5:3)
13:00 Czarni Lubanowo vs. Tygrysy 5:3 (0:0)
13.02.2022
10:00 Odra Gryfino vs. Tygrysy 9:4 (4:2)
11:00 Need Finance vs. Wrangler 8:5 (4:0)
12:00 Czarni Lubanowo vs. Agma Team 13:4 (5:4)
13:00 Maison vs. PGE GiEK S.A. ZEDO 10:3 (6:2)
20.02.2022
10:00 Zalipie vs. Czarni Lubanowo 5:9 (1:4)
11:00 Agma Team vs. Odra Gryfino 0:5 (0:0)
12:00 PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Need Finance 7:4 (1:2)
13:00 Tygrysy vs. Maison 2:13 (2:5)
27.02.2022
10:00 Tygrysy vs. Need Finance 17:1 (5:1)
11:00 PGE GiEK S.A. ZEDO vs. Wrangler 5:12 (0:4)
12:00 Maison vs. Agma Team 8:2 (2:0)
13:00 Odra Gryfino vs. Zalipie 5:0 (0:0)
06.03.2022
10:00 Agma Team vs. Need Finance 5:0 (0:0)
11:00 Wrangler vs. Czarni Lubanowo 5:10 (2:4)
12:00 Zalipie vs. Maison 4:9 (1:1)
13:00 Tygrysy vs. PGE GiEK S.A. ZEDO 6:4 (3:2)
13.03.2022
10:00 Wrangler vs. Odra Gryfino 4:12 (3:2)
11:00 Czarni Lubanowo vs. Maison 3:8 (1:4)
12:00 Zalipie vs. PGE GiEK S.A. ZEDO 14:5 (0:0)
13:00 Agma Team vs. Tygrysy 1:2 (0:0)